Wifi

Witaj!

Niezmiernie nam miło,
że jesteś naszym gościem.

Jak oceniasz swój pobyt
w naszym hostelu?


Twoje zadowolenie to dla nas priorytet.

Jeżeli jednak uważasz, że istnieją jakieś niedogodności, to bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Informacja trafi bezpośrednio do menedżera i na pewno problem zostanie rozwiązany tak szybko jak to możliwe.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń - porozmawiajmy.

533 111 050 zadzwoń

Pobliskie atrakcje

Kolejkowo 1 min
Cudowny świat w miniaturze! Odkryj z nami Śląsk! Setki budynków, tysiące figurek ludzi i zwierząt, olbrzymi tabor, góry, rzeki, jeziora, zjawisko dnia i nocy.
Dzielnica 4 świątyń 9 min
Dzielnica Czterech Świątyń - miejsce spotkań, dialogu, wzajemnego szacunku i... wielu niezapomnianych doznań kulinarnych...
Fontanna 30 min
Multimedialna fontanna we Wrocławiu, otoczona pergolą, przy Hali Stulecia. Jest największą fontanną w Polsce i jedną z największych w Europie.

Restauracje i knajpy

Stacja dizajn 1 min
Stacja Dizajn - Resto Bar stanowi ciekawe uzupełnienie oferty gastronomicznej w naszej okolicy. Jest niedrogo oraz przyjemnie wewnątrz.
Krasnolód 4 min
Te lody śnią się niektórym po nocach. Mango z marakują, kokos z czekoladą, dyniowe, sorbet selerowy – znają na wylot Ci, którzy do tej pory śledzili Krasnolóda.
Osiem misek 4 min
Osiem Misek to przede wszystkim miłość do kuchni azjatyckiej, którą chcemy Was zarazić. Do tego szczypta autorskich receptur i fantazji oraz garść włożonego serca!